Tamamlayıcı niteliğinde su geçirmez Trençkot modelleri içinizi ısıtacak. Hafif ve rüzgarı geçirmeyen klasik/spor tarzı Trençkot Modelleri ile tanışın.

Hakkımızda

Her mevsimde üstümüze giydiğimiz ve şıklığımızı tamamlayacak farklı parçalar vardır. Örneğin kış gelip soğuklar bastırdığında üşümemek için her ne kadar kalın giyinsek de şıklığımızı tamamlayacak bir kaban alırız üstümüze. Ara mevsimler gelip yağmur yağdığında ise en büyük kurtarıcı trençkotlardır. Peki ya trençkot hakkında yeterince bilgiye sahip miyiz?

En az bir modelde ve renkte trençkot herkesin dolabında olması gerekir. Çünkü hangi mevsimde olunursa olunsun tamamlayıcı bir parçadır ve her şeyin üstüne alınabilir. Trençkot hakkında şöyle söyleyebiliriz ki, yağmurlu havalarda koruyan, hafif ama su geçirmez gibi bir anlamı vardır. Neyle giyilirse giyilsin kadınları şık gösteren bir yapısı vardır. Hem şık hem de spor tarza uygundur. Trençkotlar her türlü kombin edilebilir.

  • Beton bluz ve trençkot birbiriyle bir bütün oluşturur ve Parizyen bir hava yaratır. Aynı zamanda kombininize bir kırmızı ruj da ekleyebilirsiniz.
  • Çok çaba sarf etmeden kolayca şık görünmek istiyorsanız kot pantolon,  gömlek ve trençkotu kombinleyerek rahat ama şık bir tarz yakalayabilirsiniz.
  • Trençkotunuzun içine elbise giyerek önünü bağlayıp elbise gibi kullanabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar da bu kombini tamamlayacaktır.
  • Siyah deri trençkotlar şu anda çok moda ve her kombinde çok şık durmakta.
  • Trençkotunuzun kollarını sıvayarak daha modern ve şık bir görünüş elde edebilirsiniz.

Trençkot hakkında kısa kısa bilgileri yukardaki yazıda verilmiştir.  Siz de her mevsimde trençkotunuzla bu kombinleri yaparak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.